Brightcove Video Connect (8.x-1.2) - en to hy translation catalogue (37 entries)

en: Images
hy: Նկարներ

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Error
hy: Սխալ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Basic
hy: Տարրական

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Port
hy: Պորտ

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: MIME type
hy: MIME տեսակը

en: Are you sure you want to delete the @entity-type %label?
hy: Վստա՞հ եք, որ ուզում եք ջնջել  @entity-type %label
