Browser Development (2.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Date created
ar: تاريخ الإنشاء

en: Editor
ar: محرر

en: About
ar: حول
