BS Slider (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (36 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: None
lt: Joks

en: - None -
lt: - Joks -

en: Depth
lt: Gylis

en: Label
lt: Etiketė

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Options
lt: Nustatymai

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Custom
lt: Savitas

en: Scale
lt: Mastelis

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Loop
lt: Ciklas

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Close
lt: Uždaryti

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: Interval
lt: Intervalas

en: Sticky
lt: Prikabintas viršuje

en: Grid
lt: Tinklelis

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Column
lt: Stulpelis

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Element
lt: Elementas

en: Effect
lt: Efektas

en: Direction
lt: Kryptis

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Rotate
lt: Pasukti

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Plugin ID
lt: Įskiepio ID
