BS Slider (1.0.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Scale
sr: Размера

en: Direction
sr: Смер

en: View mode
sr: Врста приказа
