BS Slider (1.0.0-alpha4) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Label
ne: लेबल

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Scale
ne: नाप

en: Medium
ne: माध्यम

en: Media
ne: मिडिया

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Direction
ne: दिशा

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
