BS Slider (1.0.0-alpha5) - en to az translation catalogue (33 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: None
az: Yoxdur

en: - None -
az: - heç nə -

en: Depth
az: Dərinlik

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: ID
az: İD

en: Options
az: Seçimlər

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Scale
az: Ölçüsünü dəyişmək

en: Medium
az: Orta

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Loop
az: Döngə

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Close
az: Bağlı

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Duplicate
az: Dublikat

en: Sticky
az: Yapışqan

en: Grid
az: Cədvəl

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Column
az: Sütun

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Effect
az: Effekt

en: Direction
az: İstiqamət

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Rotate
az: Fırladın
