Btester Article (2.0.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Article
lt: Straipsnis

en: Articles
lt: Straipsniai

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Block title
lt: Bloko pavadinimas

en: File
lt: Failas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Category
lt: Kategorija

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Introduction
lt: Įžanga

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Last
lt: Paskutinis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: First
lt: Pirmas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Block description
lt: Bloko aprašymas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
