Btester Article (2.0.0) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Article
ar: مقال

en: Articles
ar: المقالات

en: Tags
ar: وسوم

en: Block title
ar: عنوان الصندوق

en: File
ar: ملف

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Category
ar: التصنيف

en: All
ar: الكل

en: Active
ar: نشط

en: Block
ar: صندوق

en: Page
ar: الصفحة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Last
ar: الأخيرة

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: First
ar: الأولى

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Apply
ar: تطبيق

en: Block description
ar: وصف الصندوق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
