Btester Article (2.0.0) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: Article
az: Məqalə

en: Articles
az: Artikllər

en: Tags
az: Teqlər

en: Block title
az: Blok başlığı

en: File
az: Fayl

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Category
az: Kateqoriya

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Desc
az: azaldın

en: Last
az: Son

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Block description
az: Blok təsviri

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
