Btester Article (2.0.0) - en to ru translation catalogue (33 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: Article
ru: Статья

en: Articles
ru: Статьи

en: Tags
ru: Теги

en: Block title
ru: Заголовок блока

en: File
ru: Файл

en: Reset
ru: Сбросить

en: Category
ru: Категория

en: All
ru: Все

en: Active
ru: Активно

en: Block
ru: Блок

en: Page
ru: Страница

en: Introduction
ru: Введение

en: Desc
ru: По убыванию

en: Inactive
ru: Неактивно

en: Last
ru: Последний

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: First
ru: Первый

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Apply
ru: Применить

en: Block description
ru: Описание блока

en: Offset
ru: Пропустить

en: All articles
ru: Все статьи

en: Metatags
ru: Мета-теги

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Paragraphs
ru: Параграфы
