Btester Article (2.0.0) - en to uk translation catalogue (34 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Article
uk: Стаття

en: Articles
uk: Статті

en: Tags
uk: Теґи

en: Block title
uk: Заголовок блоку

en: File
uk: Файл

en: Reset
uk: Скинути

en: Category
uk: Категорія

en: All
uk: Все

en: Active
uk: Активно

en: Block
uk: Блок

en: Page
uk: Сторінка

en: Introduction
uk: Вступ

en: Desc
uk: Спад

en: Inactive
uk: Неактивно

en: Last
uk: Останній

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: First
uk: Перший

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Apply
uk: Застосувати

en: Block description
uk: Опис блоку

en: Next >
uk: Далі >

en: Offset
uk: Зміщення

en: All articles
uk: Усі статті

en: Metatags
uk: Мета-теги

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Paragraphs
uk: Абзаци
