Btester Article (2.0.0) - en to nl translation catalogue (29 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Article
nl: Artikel

en: Articles
nl: Artikelen

en: Tags
nl: Labels

en: Block title
nl: Bloktitel

en: File
nl: Bestand

en: Category
nl: Categorie

en: All
nl: Alle

en: Active
nl: Actief

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Introduction
nl: Inleiding

en: Desc
nl: Aflopend

en: Inactive
nl: Inactief

en: Last
nl: Laatste

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: First
nl: Eerste

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Apply
nl: Toepassen

en: Block description
nl: Blokbeschrijving

en: Next >
nl: Volgende >

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Asc
nl: Oplopend

en: Paragraphs
nl: Paragrafen
