Btester Custom Block Content (2.0.1) - en to ca translation catalogue (69 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Images
ca: Imatges

en: Item
ca: Element

en: Type
ca: Tipus

en: Block title
ca: Títol del bloc

en: Size
ca: Mida

en: Links
ca: Enllaços

en: None
ca: Cap

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Center
ca: Centre

en: Name
ca: Nom

en: Font Size
ca: Mida de la lletra

en: Default
ca: Per defecte

en: Background
ca: Fons

en: Background Color
ca: Color del fons

en: Top
ca: Part superior

en: Icon
ca: Icona

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: FAQ
ca: PMF

en: Question
ca: Pregunta

en: Answer
ca: Resposta

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Count
ca: Quantitat

en: Warning
ca: Avís

en: Items
ca: Elements

en: Phone
ca: Telèfon

en: Start
ca: Inici

en: End
ca: Final

en: Align
ca: Alineació

en: Both
ca: Ambdós

en: Duration
ca: Durada

en: Function
ca: Funció

en: Show
ca: Mostra

en: Source
ca: Font

en: Delay
ca: Retard

en: Map
ca: Mapa

en: Caption
ca: Subtítol

en: Buttons
ca: Botons

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Red
ca: Vermell

en: White
ca: Blanc

en: Style
ca: Estil

en: Content title
ca: Títol del contingut

en: Font Family
ca: Família de la font

en: Unset
ca: Desactivat

en: Questions
ca: Preguntes

en: Slogan
ca: Eslògan

en: Double
ca: Doble

en: Block description
ca: Descripció del bloc

en: Grid
ca: Graella

en: Hide
ca: Oculta

en: Green
ca: Verd

en: Blue
ca: Blau

en: Image with link
ca: Imatge amb enllaç

en: Organization
ca: Organització

en: Inherit
ca: Hereta

en: Yellow
ca: Groc

en: Light
ca: Clar

en: Primary
ca: Primari

en: Trigger
ca: Activador

en: Secondary
ca: Secundari

en: Justify
ca: Justifica

en: Forwards
ca: Reenviaments

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Dark
ca: Fosc

en: Half
ca: Mig

en: Video Embed
ca: Vídeo incrustat
