Btester Custom Block Content (2.0.1) - en to hu translation catalogue (92 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Images
hu: Képek

en: Item
hu: Tétel

en: Type
hu: Típus

en: Block title
hu: Blokk címe

en: Size
hu: Méret

en: Links
hu: Hivatkozások

en: None
hu: Nincs

en: Quote
hu: Ajánlat

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Center
hu: Középen

en: Name
hu: Név

en: Font Size
hu: Betűméret

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Background
hu: Háttér

en: Background Color
hu: Háttérszín

en: Top
hu: Teteje

en: Icon
hu: Ikon

en: Text
hu: Szöveg

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: FAQ
hu: GY.I.K.

en: Question
hu: Kérdés

en: Answer
hu: Válasz

en: Bottom
hu: Alja

en: Count
hu: Mennyiség

en: Normal
hu: Általános

en: Success
hu: Sikeres

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Items
hu: Tételek

en: Phone
hu: Telefon

en: Start
hu: Kezdete

en: End
hu: Vég

en: Align
hu: Igazítás

en: Color
hu: Szín

en: Padding
hu: Belső margó

en: Both
hu: Mindkettő

en: Duration
hu: Időtartam

en: Function
hu: Függvény

en: Show
hu: Megjelenítés

en: Source
hu: Forrás

en: Delay
hu: Késleltetés

en: Map
hu: Térkép

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Caption
hu: Képaláírás

en: Buttons
hu: Gombok

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Info
hu: Infó

en: Red
hu: Vörös

en: White
hu: Fehér

en: Slide
hu: Csúsztatás

en: Style
hu: Stílus

en: Content title
hu: A tartalom címe

en: Font Family
hu: Betűcsalád

en: Purple
hu: Bíbor

en: Cyan
hu: Ciánkék

en: On page load
hu: Oldal betöltésekor

en: Questions
hu: Kérdések

en: Slogan
hu: Jelmondat

en: Double
hu: Dupla

en: Block description
hu: Blokk leírása

en: Teal
hu: Halványkék

en: Pink
hu: Rózsaszín

en: Grid
hu: Rács

en: Hide
hu: Elrejtés

en: Green
hu: Zöld

en: Blue
hu: Kék

en: Orange
hu: Narancs

en: Image with link
hu: Kép hivatkozással

en: CSS class(es)
hu: CSS osztályok

en: Animation
hu: Animáció

en: Organization
hu: Szervezet

en: Text Align
hu: Szöveg igazítása

en: Inherit
hu: Öröklés

en: Phones
hu: Telefonok

en: Yellow
hu: Sárga

en: Light
hu: Világos

en: Symbol
hu: Szimbólum

en: Primary
hu: Elsődleges

en: Secondary
hu: Másodlagos

en: Justify
hu: Sorkizárt

en: Add image
hu: Kép hozzáadása

en: Max width
hu: Megengedett szélesség

en: Menu Type
hu: Menü típusa

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Dark
hu: Sötét

en: Half
hu: Fele

en: Custom color
hu: Egyéni szín

en: Danger
hu: Veszély

en: Accent
hu: Ékezet
