Btester CMS (2.0.0-alpha4) - en to ur translation catalogue (26 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Author
ur: مصنف

en: Language
ur: زبان

en: More
ur: مزید

en: Size
ur: حجم

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Use count
ur: استعمال شدہ کی تعداد

en: Feed
ur: فیڈ

en: Name
ur: نام

en: Default
ur: طے شدہ

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Filename
ur: فائل کا نام

en: Text
ur: متن

en: Filter
ur: فلٹر

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: Block description
ur: بلاک کی وضاحت

en: Blocks
ur: بلاکس

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: MIME type
ur: MIME کی قسم

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
