Btester Media (2.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: Language
ar: اللغة

en: Action
ar: إجراء

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: True
ar: صحيح

en: Updated
ar: التحديث

en: Block
ar: الصندوق

en: Published
ar: منشور

en: Filter
ar: انتقاء

en: Thumbnail
ar: النسخة المصغرة

en: Media
ar: ميديا

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
