Btester Media (2.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Language
lt: Kalba

en: Action
lt: Veiksmas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Block
lt: Blokas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: About
lt: Apie

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Published status
lt: Paskelbta statusas

en: No media available.
lt: Nėra galimos media.

en: Add media
lt: Pridėti mediją

en: Media name
lt: Medijos pavadinimas
