BUEditor (8.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (33 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: URL
he: כתובת URL

en: Text
he: טקסט

en: Separator
he: מפריד

en: Code
he: קוד

en: Close
he: סגירה

en: The changes have been saved.
he: השינויים נשמרו.

en: Undo
he: ביטול

en: Buttons
he: כפתורים

en: Duplicate
he: שכפול

en: Loading...
he: טוען...

en: Shortcut
he: קיצור דרך

en: Bold
he: מודגש

en: Redo
he: ביצוע מחדש

en: Italic
he: אלכסון

en: Underline
he: קו תחתון

en: Toolbar
he: סרגל כלים

en: label
he: תווית

en: Numbered list
he: רשימה ממוספרת

en: Text format
he: מבנה טקסט

en: An AJAX HTTP error occurred.
he: תקלת AJAX HTTP קרתה.

en: HTTP Result Code: !status
he: קוד תוצאת HTTP: !status

en: StatusText: !statusText
he: טקסט סטטוס: !statusText

en: Content authoring
he: כתיבת תוכן

en: Toolbar configuration
he: תצורת סרגל הכלים

en: Active toolbar
he: סרגל הכלים הפעיל
