BUEditor (8.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (36 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Quote
lt: Kaina

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Text
lt: Tekstas

en: Separator
lt: Skirtukas

en: OK
lt: Gerai

en: Code
lt: Kodas

en: Class name
lt: Klasės pavadinimas

en: Template
lt: Šablonas

en: Close
lt: Uždaryti

en: Browse
lt: Naršyti

en: The changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: Shortcut
lt: Trumpinys

en: Bold
lt: Paryškintas

en: Italic
lt: Pasviręs

en: Underline
lt: Pabrauktas

en: File browser
lt: Failų naršyklė

en: Width x Height
lt: Plotis x Aukštis

en: Toolbar
lt: Įrankinė

en: Numbered list
lt: Sunumeruotas sąrašas

en: Alternative text
lt: Alternatyvus tekstas

en: An AJAX HTTP error occurred.
lt: AJAX HTTP klaida.

en: HTTP Result Code: !status
lt: HTTP rezultato kodas: !status

en: StatusText: !statusText
lt: BūsenosTekstas: !statusText

en: Content authoring
lt: Turinio kūrimas

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
lt: Toks mašinoms suprantamas pavadinimas jau naudojamas. Jis turi būt unikalus.
