BUEditor (8.x-2.0) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Image
az: Şəkil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Preview
az: Önizləmə

en: Text
az: Mətn

en: ID
az: İD

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Table
az: Cədvəl

en: Close
az: Bağlı

en: The changes have been saved.
az: Dəyişikliklər yadda saxlanıldı.

en: Duplicate
az: Dublikat

en: Shortcut
az: Qısa yol

en: Toolbar
az: Alətlər paneli

en: Alternative text
az: Alternativ mətn

en: An AJAX HTTP error occurred.
az: AJAX HTTP xətası baş verdi.

en: HTTP Result Code: !status
az: HTTP Nəticə Kodu: !status

en: StatusText: !statusText
az: Status Mətni: !statusText
