Build Hooks (3.0.0) - en to hy translation catalogue (27 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Refresh
hy: Թարմացում

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Revision ID
hy: Վերանայման ID

en: String
hy: Տող

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Integer
hy: Ամբողջ թիվ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Boolean
hy: Բուլյան

en: Revision log message
hy: Էջի փոփոխումների տեղեկամատյանի հաղորդագրությունը:

en: Briefly describe the changes you have made.
hy: Հակիրճ նկարագրեք ձեր կատարած փոփոխությունները:
