Build Hooks (3.1.2) - en to lt translation catalogue (38 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Username
lt: Nario vardas

en: Type
lt: Tipas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Project
lt: Projektas

en: Tag
lt: Žymė

en: Message
lt: Žinutė

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Weight
lt: Svoris

en: Link
lt: Nuoroda

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: Custom
lt: Savitas

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: String
lt: Eilutė

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Integer
lt: Sveikas skaičius

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Pending
lt: Laukiama

en: Parameters
lt: Parametrai

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Changed
lt: Pakeista

en: Build
lt: Kurti

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Boolean
lt: Loginis

en: Revision log message
lt: Versijos pakeitimo žinutė

en: Briefly describe the changes you have made.
lt: Trumpai aprašykite ką Jūs pakeitėte.

en: Plugin ID
lt: Įskiepio ID
