Build Hooks (3.1.4) - en to az translation catalogue (31 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Tag
az: Teq

en: Message
az: Mesaj

en: Password
az: Parol

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: Refresh
az: Yenilə

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Revision ID
az: Reviziya ID

en: String
az: Mətn

en: Provider
az: Provayder

en: Integer
az: Tam

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Plugin settings
az: Plugin parametrləri

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Boolean
az: Məntiq

en: Revision log message
az: Revizyon jurnalı mesajı
