Build Hooks (3.2.1) - en to he translation catalogue (42 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Value
he: ערך

en: Username
he: שם משתמש

en: Type
he: סוג

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Project
he: פרוייקט

en: Tag
he: תגית

en: Message
he: הודעה

en: Password
he: סיסמה

en: Weight
he: משקל

en: Link
he: קישור

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: Refresh
he: ריענון

en: Updated
he: עודכן

en: Created
he: נוצר

en: Url
he: כתובת url

en: Custom
he: מותאם

en: Revision ID
he: מס' זיהוי גרסה

en: String
he: מחרוזת

en: Provider
he: ספק

en: Integer
he: שלם

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Pending
he: ממתינות

en: Token
he: אסימון

en: Plugin
he: פלאגין

en: Changed
he: השתנה

en: Plugin settings
he: הגדרות פלאגין

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Boolean
he: בוליאני

en: Revision log message
he: הודעת יומן לגרסאות

en: Revision user
he: משתמש הגרסה

en: Briefly describe the changes you have made.
he: תאור קצר של השינויים שבוצעו.

en: Reference type
he: סוג רפרנס

en: Revision create time
he: מועד יצירת הגרסה

en: Default revision
he: גרסת ברירת המחדל
