Build Hooks (3.3.3) - en to ar translation catalogue (35 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Value
ar: القيمة

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Type
ar: النوع

en: Remove
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Project
ar: المشروع

en: Tag
ar: وسم

en: Message
ar: الرسالة

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Weight
ar: الوزن

en: Link
ar: رابط

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: Refresh
ar: تحديث

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Url
ar: المسار

en: Custom
ar: مخصص

en: String
ar: المقطع

en: Provider
ar: المزود

en: Integer
ar: عدد صحيح

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Pending
ar: معلّق

en: Changed
ar: تم التغير

en: Plugin settings
ar: إعدادات البرنامج الملحق

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: Boolean
ar: قيمة منطقية

en: Entity types
ar: أنواع الكيانات

en: Reference type
ar: نوع المرجع
