Build Hooks (8.x-2.0-beta3) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Type
ml: തരം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Label
ml: അടയാളം

en: Provider
ml: ദാതാവ്
