Build Hooks (8.x-2.0) - en to id translation catalogue (19 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Type
id: Jenis

en: Description
id: Deskripsi

en: Message
id: Pesan

en: Weight
id: Bobot

en: Refresh
id: Segarkan

en: All
id: Semua

en: Provider
id: Penyedia

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Machine name
id: Nama mesin

en: About
id: Tentang

en: Embed
id: Lekatkan

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun
