Build Hooks (8.x-2.6) - en to ne translation catalogue (22 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Type
ne: प्रकार

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Message
ne: सन्देश

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: Refresh
ne: रिफ्रेश .

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Integer
ne: पूर्ण संख्या

en: Boolean
ne: सही वा गलत

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
