Build hooks azure (8.x-2.0-beta2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Links
ml: ലിങ്കുകൾ

en: Name
ml: പേര്

en: View
ml: കാഴ്ച്ച
