Build hooks azure (8.x-2.0-beta2) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Status
he: מצב

en: Username
he: שם משתמש

en: Author
he: מחבר/ת

en: Project
he: פרוייקט

en: Links
he: קישורים

en: Logs
he: לוגים

en: Name
he: שם

en: Summary
he: תקציר

en: View
he: צפיה

en: Refresh
he: ריענון

en: Created
he: נוצר

en: Reason
he: סיבה

en: Organization
he: ארגון
