Bulma CSS (8.x-1.0-alpha3) - en to az translation catalogue (74 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Subject
az: Mövzu

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Tags
az: Teqlər

en: Homepage
az: Əsas səhifə

en: Download
az: Yüklə

en: Version
az: Versiya

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Search
az: Axtarış

en: None
az: Yoxdur

en: Password
az: Parol

en: Center
az: Mərkəz

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Help
az: Dəstək

en: Default
az: Susmaya görə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Core
az: Nüvə

en: Time
az: Vaxt

en: Add
az: Əlavə et

en: Manage
az: İdarə et

en: Theme
az: Tema

en: Upload
az: Yükləmə

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Files
az: Fayllar

en: Create
az: Yaradıldı

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Page
az: Səhifə

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: URL alias
az: URL ləqəbi

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Medium
az: Orta

en: Log in
az: Loqin

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Uninstall
az: Silin

en: Install
az: Yükləmek

en: Tools
az: Alətlər

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Info
az: Məlumat

en: White
az: Ağ

en: Tabs
az: Tablar

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Add another item
az: Başqa bir element əlavə edin

en: Enter your keywords
az: Açar sözlərinizi daxil edin

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: mobile
az: mobil

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Powered by Drupal
az: Drupal tərəfindən dəstəklənir

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu

en: Add effect
az: Effekt əlavə edin
