Bulma CSS (8.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (91 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: title
lt: pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Subject
lt: Tema

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Homepage
lt: Svetainė

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Version
lt: Versija

en: all
lt: visi

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Search
lt: Paieška

en: None
lt: Joks

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Center
lt: Centras

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Core
lt: Branduolys

en: Time
lt: Laikas

en: Add
lt: Pridėti

en: Manage
lt: Valdyti

en: Theme
lt: Tema

en: Upload
lt: Įkelti

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Files
lt: Failai

en: Create
lt: Kurti

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Page
lt: Puslapis

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Footer
lt: Poraštė

en: Filter
lt: Filtruoti

en: URL alias
lt: URL pervadinimas

en: Success
lt: Sėkmingai

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Uninstall
lt: Pašalinti

en: Install
lt: Įdiegti

en: Tools
lt: Įrankiai

en: timezone
lt: laiko juostos

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Info
lt: Informacija

en: White
lt: Baltas

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Add another item
lt: Pridėti dar vieną

en: Restore
lt: Atstatyti

en: Enter your keywords
lt: Paieškos žodžiai

en: Black
lt: Juoda

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Button size
lt: Mygtuko dysis

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Light
lt: Šviesi

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Powered by Drupal
lt: Svetainė naudoja Drupal.

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Update style
lt: Atnaujinti stilių

en: Add effect
lt: Pridėti efektą

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Text Formats
lt: Teksto fomatai

en: Dark
lt: Tamsiai

en: Install and set as default
lt: Įdiegti ir nustatyti kaip numatytąją

en: Page @items.current
lt: Puslapis @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu

en: Narrow
lt: Siauras
