Bulma CSS (8.x-1.0-beta3) - en to hy translation catalogue (56 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: title
hy: վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Subject
hy: Թեմա

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Homepage
hy: Գլխավոր էջ

en: Download
hy: Բեռնել

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Search
hy: Որոնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Manage
hy: Կառավարում

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Page
hy: Էջ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: Left
hy: Ձախ

en: Info
hy: Ինֆո

en: Add another item
hy: Ավելացնել ևս մեկը

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: Update style
hy: Թարմացնել ոճը

en: Text Formats
hy: Տեքստի ֆորմատներ

en: Submitted by @author_name on @date
hy: Թողարկվել է @author_nameի կողմից @date-ին

en: Narrow
hy: Նեղ
