Burndown (1.0.14) - en to ca translation catalogue (57 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Description
ca: Descripció

en: Log
ca: Registre

en: Priority
ca: Prioritat

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Projects
ca: Projectes

en: Project
ca: Projecte

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Time
ca: Hora

en: View
ca: Mostra

en: Teaser
ca: Resum

en: Reported by
ca: Informat per

en: User
ca: Usuari

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Created
ca: Creat

en: Comment
ca: Comentari

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Start Date
ca: Data d'inici

en: End Date
ca: Data de finalització

en: Task
ca: Tasca

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Days
ca: Dies

en: Hours
ca: Hores

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: Revision
ca: Revisió

en: Changed
ca: Canviat

en: Completed
ca: Completat

en: Testing
ca: Proves

en: Revision of %title from %date
ca: Revisió de %title de %date

en: Minutes
ca: Minuts

en: Apply
ca: Aplica

en: is
ca: és

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur que voleu canviar la revisió a %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler suprimir la revisió del %revision-date?

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Delete all revisions
ca: Esborra totes les revisions

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Copy of the revision from %date.
ca: Còpia de la revisió de %date.

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: Task ID
ca: ID de la tasca

en: Master
ca: Mestre

en: Entity Reference
ca: Referència d'entitat

en: Revision translation affected
ca: Revisió de la traducció afectada

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
ca: Indica si la darrera edició d'una traducció pertany a la revisió actual.

en: @date by @username
ca: @date per @username

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
ca: %type: @message a %function (línia %line de %file).

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
