Burndown (1.0.3) - en to tr translation catalogue (59 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Description
tr: Açıklama

en: Log
tr: Günlük kayıtları

en: Priority
tr: Öncelik

en: Tags
tr: Etiketler

en: Project
tr: Proje

en: Edit
tr: Düzenle

en: Date
tr: Tarih

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Time
tr: Zaman

en: View
tr: Görüntüle

en: User
tr: Kullanıcı

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Comment
tr: Yorum

en: Revisions
tr: Sürümler

en: Authored by
tr: Yazan

en: Start Date
tr: Başlangıç Tarihi

en: End Date
tr: Bitiş Tarihi

en: Desc
tr: Azalan

en: Task
tr: Görev

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Create new revision
tr: Yeni sürüm yarat

en: Revert
tr: Geri al

en: Days
tr: Günler

en: Hours
tr: Saat

en: Revisions for %title
tr: %title için sürümler

en: Revision
tr: Sürüm

en: Changed
tr: Değişti

en: Completed
tr: Tamamlandı

en: Revision of %title from %date
tr: %date tarihindeki %title sürümü

en: Minutes
tr: Dakika

en: Apply
tr: Uygula

en: is
tr: =

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihindeki sürümüne geri dönmek istediğinize emin misiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihli sürümü silmek istediğinize emin misiniz?

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Delete all revisions
tr: Tüm sürümleri sil

en: Relationship Type
tr: İlişki Türü

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Copy of the revision from %date.
tr: %date tarihindeki sürümün kopyası.

en: Current revision
tr: Geçerli sürüm

en: Asc
tr: Artan

en: -- Select --
tr: -- Seçiniz --

en: Master
tr: Ana (master)

en: Entity Reference
tr: Varlık Referansı

en: Revision translation affected
tr: Düzeltme çevirisi etkilendi

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
tr: Çevirinin son düzenlemesinin geçerli düzeltmeye ait olup olmadığını belirtir.

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
tr: %type: %function içinde @message (%file  içindeki %line).

en: @langname revisions for %title
tr: %title için @langname sürümleri

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
tr: @language çevirisini %revision-date tarihindeki sürüme geri döndürmek istediğinizden emin misiniz?

en: Revert content shared among translations
tr: Çeviriler arasında paylaşılan içeriği geri al
