Burndown (1.0.33) - en to lt translation catalogue (51 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Log
lt: Įrašas

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Projects
lt: Projektai

en: Project
lt: Projektas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: High
lt: Aukštas

en: Low
lt: Žemas

en: Time
lt: Laikas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Teaser
lt: Įžanga

en: User
lt: Narys

en: User ID
lt: Nario ID

en: Created
lt: Sukurta

en: Comment
lt: Komentaras

en: Revisions
lt: Versijos

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Days
lt: Dienos

en: Hours
lt: Valandos

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: Revision
lt: Versija

en: Changed
lt: Pakeista

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Testing
lt: Testavimas

en: Revision of %title from %date
lt: Versija %title  nuo %date.

en: Minutes
lt: Minutės

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: is
lt: yra

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite sugrąžinti %revision-date datos versiją?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite pašalinti %revision-date versiją?

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.

en: Critical
lt: Kritinė

en: @date by @username
lt: @username - @date
