Burndown (1.0.39) - en to hy translation catalogue (24 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Priority
hy: Առաջնայնություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: High
hy: Բարձր

en: Low
hy: Ցածր

en: Time
hy: Ժամանակ

en: View
hy: Դիտել

en: User
hy: Օգտագործող

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
