Burndown (1.0.56) - en to mn translation catalogue (24 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: Log
mn: Лог

en: Tags
mn: Тагууд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: High
mn: Өндөр

en: Low
mn: Нам

en: Time
mn: Цаг

en: View
mn: Харах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Created
mn: Үүссэн

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Medium
mn: Дундаж

en: Revert
mn: Буцаах

en: is
mn: бол

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
