Burndown (1.0.56) - en to my translation catalogue (21 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Tags
my: Tag များ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Time
my: အချိန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: Completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ

en: - All -
my: - အားလုံး -
