Burndown (1.0.56) - en to ur translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Description
ur: وضاحت

en: Log
ur: لاگ

en: Priority
ur: ترجیح

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Edit
ur: تدوین

en: Date
ur: تاریخ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: High
ur: زیادہ

en: Low
ur: کم

en: Time
ur: وقت

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: User
ur: صارف

en: Comment
ur: تبصرہ

en: Authored by
ur: تصنیف از

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: is
ur: ہے

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
