Burndown (1.0.6) - en to ast translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Description
ast: Descripción

en: Log
ast: Rexistru

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Time
ast: Hora

en: View
ast: Vista

en: User
ast: Usuariu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: Comment
ast: Comentariu

en: Revisions
ast: Revisiones

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Create new revision
ast: Facer una versión nueva

en: Revert
ast: Desfacer

en: Revisions for %title
ast: Revisiones pa %title

en: Revision
ast: Revisión

en: Testing
ast: Prebes
