Burndown (1.0.6) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Tags
ht: Tag

en: Date
ht: Dat

en: Name
ht: Non

en: User
ht: Itilizatè

en: Comment
ht: Komantè

en: Changed
ht: Chanje
