Burndown (1.0.7) - en to be translation catalogue (34 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Description
be: Апісанне

en: Log
be: Журнал

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Time
be: Час

en: View
be: Праглядзець

en: Teaser
be: Цвялілка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Created
be: Створана

en: Comment
be: Каментар

en: Revisions
be: Версіі

en: Authored by
be: Аўтар:

en: End Date
be: Дата Заканчэння

en: Create new revision
be: Стварыць новую версію

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Days
be: Дні

en: Sort Order
be: Парадак вываду

en: Revisions for %title
be: Версіі %title

en: Revision
be: Версія

en: Testing
be: Тэставанне

en: Revision of %title from %date
be: Вэрсыя %title ад %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце вярнуцца да версіі ад %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце выдаліць версію ад %revision-date?

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Copy of the revision from %date.
be: Дуплікат версіі з %date.

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
be: %type: @message у %function (радок %line of %file).
