Burndown (1.0.7) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Time
ga: Am

en: View
ga: Féach ar

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Start Date
ga: Dáta tosaithe

en: Completed
ga: Déanta
