Burndown (1.0.8) - en to ml translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Description
ml: വിവരണം

en: Log
ml: ലോഗ്

en: Project type
ml: പ്രോജക്റ്റ് തരം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Time
ml: സമയം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Comment
ml: അഭിപ്രായം

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്

en: is
ml: ആകുന്നു
