Burndown (1.0.9) - en to bg translation catalogue (35 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Description
bg: Описание

en: Log
bg: Регистър

en: Priority
bg: Приоритет

en: Tags
bg: Таг

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Time
bg: Време

en: View
bg: Прегледай

en: Reported by
bg: Създадена от

en: User
bg: Потребител

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Created
bg: Създадено

en: Comment
bg: Коментар

en: Revisions
bg: Редакции

en: Authored by
bg: Написано от

en: Create new revision
bg: Създаване на нова версия

en: Revert
bg: Връщане

en: Hours
bg: Часове

en: Revisions for %title
bg: Редакции на %title

en: Revision
bg: Редакция

en: Revision of %title from %date
bg: Редакция на %title от %date

en: Minutes
bg: Минути

en: Watch list
bg: Списък за наблюдение

en: Apply
bg: Търси

en: is
bg: е

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да върнете редакцията от %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да изтриете редакцията от %revision-date?

en: Relationship Type
bg: Типове групи

en: Copy of the revision from %date.
bg: Копие на редакцията от %date.
