Burndown (1.0.9) - en to hu translation catalogue (73 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Description
hu: Leírás

en: Log
hu: Napló

en: Priority
hu: Fontosság

en: Tags
hu: Címkék

en: Project type
hu: Projekttípus

en: Project
hu: Projekt

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Time
hu: Idő

en: View
hu: Megtekintés

en: ID
hu: Azonosító

en: Reported by
hu: Jelentette

en: User
hu: Felhasználó

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Created
hu: Létrehozva

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Revisions
hu: Változatok

en: Authored by
hu: Szerző

en: Start Date
hu: Kezdődátum

en: End Date
hu: Befejező dátum

en: Desc
hu: Csökk

en: Task
hu: Feladat

en: Add a comment
hu: Hozzászólás írása

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Create new revision
hu: Új változat készítése

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Days
hu: Napok

en: Hours
hu: Órák

en: Revisions for %title
hu: %title változatai

en: Revision
hu: Változat

en: Changed
hu: Módosítva

en: Completed
hu: Teljesítve

en: Revision of %title from %date
hu: %title %date dátumú változata

en: Minutes
hu: Perc

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: is
hu: &nbsp;

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
hu: „%revision-date” változat biztosan visszaállítható?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
hu: „%revision-date” változat biztosan törölhető?

en: Log Type
hu: Naplótípus

en: Offset
hu: Eltolás

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Delete all revisions
hu: Összes korábbi változat törlése

en: Relationship Type
hu: Kapcsolat típusa

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Copy of the revision from %date.
hu: %date napon készült változat másolata.

en: Ticket ID
hu: Hibajegy azonosító

en: Current revision
hu: Aktuális változat

en: Project list
hu: Projektlista

en: Task ID
hu: Feladat azonosítója

en: Board
hu: Tábla

en: Asc
hu: Növ

en: -- Select --
hu: -- Kiválasztás --

en: Master
hu: Mester

en: Entity Reference
hu: Entitáshivatkozás

en: Estimate
hu: Becslés

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.

en: Revision translation affected
hu: Változat fordítása érintve

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
hu: Azt jelöli, hogy a fordítás utolsó módosítása a jelenlegi változathoz tartozik.

en: @date by @username
hu: @date időpontban @username által

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
hu: %type típus: @message üzenet %function függvényben (%file fájl %line. sorában).

en: @langname revisions for %title
hu: %title @langname nyelvű változatai

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
hu: Biztosan vissza legyen állítva @language fordítás a %revision-date időpontban használt változatra?

en: Revert content shared among translations
hu: Fordítások között megosztott tartalom visszaállítása

en: Boards
hu: Táblák
