Burndown (1.0.9) - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: Log
ka: ჟურნალი

en: Tags
ka: ტეგები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Time
ka: დრო

en: User
ka: მომხმარებელი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Created
ka: შექმნილია

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: is
ka: არის

en: - All -
ka: - ყველა -
