Burndown (1.0.9) - en to sk translation catalogue (49 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Description
sk: Popis

en: Log
sk: Záznam

en: Priority
sk: Priorita

en: Tags
sk: Značky

en: Project
sk: Projekt

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Time
sk: Čas

en: View
sk: Zobraziť

en: Reported by
sk: Podané

en: User
sk: Používateľ

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Created
sk: Vytvorené

en: Comment
sk: Komentár

en: Revisions
sk: Revízie

en: Authored by
sk: Autor

en: Start Date
sk: Dátum začatia

en: End Date
sk: Dátum ukončenia

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Create new revision
sk: Vytvoriť revíziu

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Days
sk: Dni

en: Hours
sk: Hodiny

en: Revisions for %title
sk: Verzie %title

en: Revision
sk: Revízia

en: Changed
sk: Zmenené

en: Completed
sk: Ukončená

en: Revision of %title from %date
sk: Revízia %title z %date

en: Minutes
sk: Minúty

en: Apply
sk: Použiť

en: is
sk: je

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sk: Naozaj sa chcete vrátiť k revízii z dátumu %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sk: Naozaj chcete odstrániť revíziu z %revision-date?

en: Offset
sk: Ofset

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Copy of the revision from %date.
sk: Kópia revízie z %date.

en: Current revision
sk: Aktuálna revízia

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Entity Reference
sk: Odkaz na entitu

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
