Burndown (1.0.56) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Description
mg: Andinindininy

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Teaser
mg: Famintinana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Comment
mg: Heviteny

en: Medium
mg: Antonony
